Ізраїльська космецевтіка

для професіоналів і домашнього догляду

girl
girl
leaf nature
Увага! Попередження!

В Україні діє лише один ексклюзивний офіційний представник і консультаційний центр Лабораторії «ONmacabim» виробництва Ізраїль.

В даний період, почастішали продажі косметичних засобів через інтернет ресурс, сайти функціонують без договору з заводом виробником і офіційним представником в Україні, що перешкоджає маркетинговій політиці компанії, та не мають сертифікатів якості на продукцію і товарного знаку.

У нашому центрі Ви зможете отримати професійну консультацію та придбати якісну продукцію. Наша цільова аудиторія - професійні косметологи, які проходять спеціалізоване навчання. 

Товар обміну та поверненню не підлягає.

Лабораторія «ONmacabim» не співпрацює з інтернет - магазинами, не несе відповідальність за якість продукції і результати використання препаратів після купівлі через інтернет - сайти.

Даний ресурс розроблений для зручності користувачів (споживачів) «ONmacabim». Консультант Центрального офісу, зможе рекомендувати Вам косметолога, що працює на нашій продукції, у Вашому регіоні або районі.

Переваги продукції
Рисунок1

Концепція Лабораторії

Концепція Лабораторії «ONmacabim» - ми несемо людям красу і разом з нею успіх, впевненість і нову філософію життя - філософію гармонії, перевірену досвідом сотень поколінь.

Тенденція Лабораторії

Тенденція Лабораторії «ONmacabim»: принцип розумної дерматології, ефективного поєднання зовнішньої і внутрішньої терапії, індивідуального підходу до клієнта, комфорту і безпеки, не обмеженої творчої свободи косметолога.

MO cover image

Фірмовий стиль Лабораторії

Фірмовий стиль Лабораторії «ONmacabim» - багатопрофільне науково-дослідне підприємство з широким асортиментом продукції для професіоналів і домашнього догляду, підтверджені сертифікатом якості за світовими стандартам. Фірмова родзинка - унікальна багатофункціональна модулярная серія.

MO cover image
Навчання
Навчання на семінарі
Вельмишановні косметологи! Запрошуємо Вас на наші…
Навчання